Віталій Кім: Відзначення Дня Державного Прапора України та 30-тої річниці незалежності України в Миколаївській області має пройти на гідному рівні

З метою відзначення в Миколаївській області Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці незалежності України на високому рівні, сьогодні, 11 серпня, під головуванням голови облдержадміністрації Віталія Кіма було проведено організаційний комітет з підготовки та відзначення цих свят.

У засіданні також взяли участь заступники голови облдержадміністрації Юрій Гранатуров, Ігор Кузьмін, Олександр Трайтлі, Микола Марінов, керівник апарату облдержадміністрації Світлана Ломакіна, представники структурних підрозділів облдержадміністрації, патрульної поліції, Національної поліції, Нацгвардії, Головного управління ДСНС України у Миколаївській області тощо.

Віталій Кім на початку наголосив на тому, що 30-та річниця Незалежності надзвичайно важлива подія для всієї країни.

«Аби в Миколаївській області це свято пройшло на гідному рівні, нам всім без винятку необхідно докласти максимум зусиль. Потрібно виокремити додаткові сили, щоб в ті дні на які припадає святкування організувати благоустрій в місті. Особливу увагу варто приділити безпеці, адже буде велике скупчення людей», – зазначив Віталій Кім.

Також очільник області звернув увагу на те, що території, які використовуються під час святкування, будуть максимально збільшенні для того, щоб між людьми була відстань і максимально унеможливити зараження коронавірусною інфекцією COVID-19.

Далі Віталій Кім передав слово своєму заступнику Юрію Гранатурову, який ознайомив присутніх з планом обласних заходів, які пройдуть в Миколаєві з 21 по 24 серпня.

Членам організаційного комітету було надано відповідні доручення та зазначено відповідальних за організацію заходів.

Голова ОДА зазначив, що більш детально ознайомитися з планом заходів, які проходитимуть в рамках відзначення 30-тої річниці Незалежності України, можна буде під час пресконференції, яка відбудеться на наступному тижні.