Заклади охорони здоров’я області отримали 180 кисневих балонів

Медична галузь області у непростий час боротьби з пандемією COVID-19 продовжує отримувати підтримку від підприємств, товариств та організацій.

Для закладів охорони здоров’я області НАК «Нафтогаз України» передано благодійну допомогу – кисневі балони у кількості 180 одиниць.

Отримані балони будуть розподілені серед підприємств охорони здоров’я області, що допоможе у вирішенні питання забезпечення доступу до кисню ліжок спеціалізованих шпиталів.

Ситуація з протидії поширенню коронавірусу у Миколаївській області знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації та управління охорони здоров’я облдержадміністрації.

Лише спільними зусиллями медичних працівників області, влади, управління та усіх небайдужих можливо протистояти викликам, які зараз стоять перед медичною галуззю області.