Всеукраїнський Форум “Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді»

Спікери форуму діляться системним і реалістичним баченням виходу з кризи»,- Оксана Баланська

Другий день поспіль в Києві триває Всеукраїнський Форум “Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді». Представники української влади, Європейського Союзу та міжнародних організацій обговорюють пандемію та шляхи її подолання. В роботі форуму бере участь начальниця КНП «Миколаївський обласний центр громадського здоров’я» Миколаївської обласної ради Оксана Баланська.

«Пандемія COVID-19 – основна загроза сьогодення. Всі учасники Всеукраїнського Форуму окреслюють основні шляхи виходу з кризи. Кожен спікер ділиться системним, разом з тим реалістичним баченням процесу. Він досить тривалий. напряму пов`язаний із відповідальним ставленням кожного з нас до власного здоров`я. Свідома поведінка працівників бюджетної сфери. Звісно, мова йде про вакцинацію, яка повинна розпочатися вже цього місяця. Лише пройшовши разом цей шлях, суспільство зможе перейти до наступного етапу – відновлення економіки держави»,- поділилася своїми враженнями від першого дня Всеукраїнського форуму Оксана Баланська.