Вільнозапорізький центр культури й дозвілля почали перетворювати на сучасне місце відпочинку

Центр культури та дозвілля Вільнозапорізької сільської ради на Миколаївщині почали реконструювати в рамках Програми Президента Володимира Зеленського «Велике Будівництво». Будівельники підрядної організації здійснюють комплекс демонтажних робіт.

Після ремонту заклад перетвориться на популярне місце відпочинку дорослих та дітей.

В приміщенні з’явиться бібліотека. Влітку тут не нудьгуватимуть кіномани. У внутрішньому дворику розташується літній кінотеатр. Стрічки демонструватимуть на переносному екрані. Останній кріпитиметься на фасаді будівлі.

А щоб зайняти наймолодших мешканців села проєктанти передбачили спорудження у парковій зоні посеред дерев дитячого майданчика.

Також на прилеглій території розташують баскетбольно – волейбольний майданчик. Він буде вкритий штучним покриттям з гумової крихти на бетонній основі та огороджений конструкцією з полімерним покриттям. Проєктанти передбачили сюди розмістити все необхідне:

– стаціонарні баскетбольні щити;

– переносні опори для волейбольної сітки;

– стільці для гравців.

Поруч із полем з’являться 5 готових двоярусних трибун для вболівальників.

Вся територія буде зручною і комфортною:

– лавки для відпочинку;

– урни для збору сміття;

– дерев’яна бесідка;

– квітники та дерева;

– жива огорожа і газони.

Для зручності водіїв автотранспортних засобів навпроти головного входу функціонуватиме стоянка.

Нагадаємо, у серпні минулого року Президентом Володимиром Зеленським підписано указ щодо розробки та реалізації заходів з підтримки культури та культурної спадщини, розвитку креативних індустрій і туризму в межах «Великого будівництва».

Завдання стоїть не просто ремонту будівель закладів культури, а повернення їм другого, насиченого сучасним змістом, життя.

Більше фото за посиланням: https://cutt.ly/YmHwfbQ