Відбулось засідання Комісії з питань надання адресної грошової допомоги мешканцям Миколаївської області, де було прийнято ряд важливих рішень

Минулого тижня відбулось засідання Комісії з питань надання адресної грошової допомоги мешканцям Миколаївської області. Було прийнято ряд важливих рішень, а саме:

1) Для п’ятьох дітей із Новоодеського району, які втратили батьків.

В березні стало відомо про п’ятьох дітей, які залишились без батьків (батько помер у 2020 році, а мати у березні 2021 року) та переїхали з Дніпропетровської області до бабусі в Новоодеський район. Наразі триває процедура встановлення опіки та оформлення допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, і допомоги дітям померлого годувальника. Орієнтовний розмір допомоги на дітей складатиме 30 221 грн щомісячно.

Разом з цим, з метою підтримки цієї сім’ї, яка опинилась у складних життєвих обставинах, з обласного бюджету виділено граничний розмір адресної грошової допомоги у розмірі 10 945 гривень.

2) 5,4 млн гривень виділено мешканцям Миколаївської області на лікування та подолання складних життєвих обставин.

Так, комісією було розглянуто 8733 звернення, що майже в 13 разів більше ніж у 2020 році.

За результатами обговорення та голосування прийнято рішення щодо надання одноразової адресної грошової допомоги 8667 жителям регіону на лікування та подолання складних життєвих обставин на загальну суму 5,4 млн гривень.

3) Родинам загиблих учасників ООС виплатять грошову допомогу.

Двічі на початку року Миколаївщина отримувала сумні новини зі Сходу про загибель молодих земляків. Сім’ям Героїв з обласного бюджету виділено по 10 945 гривень. Це граничний розмір адресної грошової допомоги.

Про це на своїй сторінці у «Фейсбук» повідомив заступник голови Миколаївської ОДА Олександр Трайтлі.

Олександр Трайтлі нагадав, що на державному рівні забезпечується підтримка членів сімей загиблих героїв – кожна родина отримує матеріальну допомогу в розмірі понад 1 млн гривень.

«До речі, зараз комісія на 40% складається із депутатів обласної ради, відповідне розпорядження про новий склад було прийнято головою ОДА у лютому», – зазначив заступник голови Миколаївської ОДА.