У Миколаївській ОДА відбулася зустріч з перевізниками

Вчора на регіональній комісії з питань ТЕБ і НС було прийнято рішення про необхідність посилення контролю за дотриманням карантинних заходів.

Саме тому, вже сьогодні, 11 березня, заступник голови Миколаївської облдержадміністрації, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Ігор Кузьмін разом з представниками Головного управління Національної поліції в Миколаївської області провели робочу нараду з керівниками підприємств, що здійснюють перевезення на міських та міжміських сполученнях.

«Область знаходиться в «помаранчевій» зоні, але кількість захворілих росте з кожним днем. Тому, якщо не будемо вживати відповідних заходів з дотримання санітарних норм, можемо потрапити зовсім скоро до «червоної» зони. І в такому випадку будуть застосовуватися жорсткі обмеження, які не подобатимуться ні громадянам, ні бізнесу», – зауважив він.

Заступник голови Миколаївської ОДА звернувся до присутніх відповідально ставитися за дотриманням карантинних заходів під час здійснення перевезень громадян. Також, він наголосив на необхідності збільшення кількісті автотранспортних засобів та підвищенні щільності руху для забезпечення потреб населення.

В свою чергу, начальник Управління патрульної поліції Миколаївської області Віталій Даніла доповів про те, що співробітниками патрульної поліції 10-11 березня було складено 21 адміністративний протокол відносно водіїв маршрутних транспортних засобів.

Віталій Даніла зазначив, що потрапляння до «червоної» зони означає зупинення всього громадського транспорту, окрім спеціальних перевезень.

Наостанок заступник міського голови Юрій Андрієнко закликав перевізників постійно проводити роботу з водіями щодо дотримання карантинних норм і тримати це питання на контролі.