Створення сучасних умов для лікування: В Миколаївському обласному центрі онкології продовжуються ремонті роботи

У Миколаєві в рамках Програми Президента України «Велике будівництво» триває ремонт радіологічного корпусу КНП «Миколаївський обласний центр онкології».

За результатами реалізації проєкту жителі області зможуть отримувати високоякісну спеціалізовану медичну допомогу на сучасному рівні в комфортних умовах перебування.

Наразі будівельниками вже реалізовано основний обсяг реконструкції із запланованої. Готовність об`єкту становить 91 %.

Сьогодні іще тривають роботи на другій та третій чергах. Зокрема:

– влаштовано каркас ганку і здійснено доброустрій;

– змонтовано металопластикові перегородки й медичні двері;

– завершено улаштування наливної підлоги та покриття керамічною плиткою;

– добігли завершення оздоблювальні роботи в палатній частині;

– розпочато кладку цегляних перегородок.

Проєкт реалізується за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету. Загальна кошторисна вартість об’єкту складає понад 122 млн грн.

Нагадаємо, що цьогоріч об`єкт також ввійшов до переліку інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку Миколаївської області, що можуть реалізовуватися у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. Таким чином, протягом 2021 року понад 10 млн грн буде спрямовано на ремонт радіологічного корпусу КНП «Миколаївський обласний центр онкології».