Стартує капремонт нової ділянки траси Н-14

Розпочинається ремонт чергового відрізку автодороги Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв на км 153+196 – 161+204, протяжністю 8 кілометрів.

Ділянка капітального ремонту починається у селі Возсіятське та фінішує на межі з Кіровоградською областю.

Наразі на об’єкті стартували роботи з фрезерування старого асфальтобетонного покриття. Тривають підготовчі роботи по облаштуванню тимчасового майданчика для складування матеріалів, тимчасової об’їзної дороги, заготівлі матеріалів та демонтажу бар’єрного огородження.

Згідно проєкту половина відрізку ремонтуватиметься з експериментальним впровадженням нових матеріалів та технологій. Тут у якості експерименту буде влаштовано композитну склопластикову арматуру з подальшим укладанням безперервно-армованого цементобетону.

Нагадаємо, що минулого року у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» було забетоновано 66 кілометрів автодороги Н-14 від Миколаєва до села Возсіятське. Ще 8 кілометрів до межі з Кіровоградською областю відремонтуємо цьогоріч. Таким чином отримаємо нове, міцне та якісне покриття траси, що витримуватиме суттєві навантаження.

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області