«Проєкт Чорноморської Рів’єри у нас в пріоритеті», – Ігор Кузьмін

За ініціативи народного депутата України Олександра Пасічного під головуванням заступників голови Миколаївської облдержадміністрації Ігоря Кузьміна та Миколи Марінова в обласній державній адміністрації відбулась нарада щодо ремонту доріг Миколаївського району і реалізацію амбіційного, дорожнього проєкту європейського рівня, який відповідає задуму створення Чорноморської Рів’єри зокрема.

До діалогу запросили керівників територіальних громад району, голову райдержадміністрації Ігоря Мухарського, заступника Миколаївського міського голови Віталія Лукова.

«Ця ідея народилася іще перед місцевими виборами – з’єднати Очаків, Чорноморку з Рибаківкою та Коблевим. Купа питань для реалізації цього проєкту вже вирішено. Вдалося донести її до Офісу Президента та Глави держави. Це цікава інфраструктурна програма і я дуже хотів би, щоб у підсумку її вдалося втілити у життя»,- наголосив ініціатор зустрічі Олександр Пасічний.

За інформацією Олександра Антощука, керівника Служби автомобільних доріг України в Миколаївській області на автодорогу Т-15-13, яка тягнеться від траси Одеса-Мелітополь-Новоазовськ до Очакова, виготовлено всю документацію. Відновлювальні роботи розпочалися іще 2020-го. Щойно погодні умови дозволять їх активну фазу знову буде відновлено. Попередньо завершити реконструкцію вищезгаданої автодороги планують 2021.

Відносно траси Т-15-07 «Миколаїв-Парутине-Очаків-база відпочинку «Чорноморка», зазначив Олександр Антощук, 15 лютого вже оголошено торги на її будівництво. Виконання робіт запроєктовано на всю довжину. З урахуванням необхідності влаштування вело доріжки від Очакова до Парутиного сьогодні підписано договір на корегування проєкту. Проте, роботи не зупинятимуться за будь-якого перебігу подій.

Заступник голови облдержадміністрації Ігор Кузьмін підкреслив, що цей проєкт – пріоритетний для обласної влади.

«У нас підписано розпорядження голови облдержадміністрації. Ми створили робочу групу, вона є, щодо реконструкції цієї дороги. Також ця робоча група входитиме до складу комісії з реалізації великих інфраструктурних проєктів. Тому ми систематично збиратимемося, будемо обговорювати всі нагальні питання і контролювати процес. Відповідальне за цей напрям управління інфраструктури облдержадміністрації. Тож, я звертаюся до голів територіальних громад з проханням приходити зі своїми пропозиціями. Ми цей проєкт реалізовуватимемо обов’язково»,- зазначив заступник голови облдержадміністрації Ігор Кузьмін.