Програма Президента «Велике будівництво»: Які проєкти реалізовуватимуться на Миколаївщині цьогоріч

На Миколаївщині активно реалізують проєкти «Великого будівництва» за двома ключовими напрямками: розбудова соціальної інфраструктури та економічний розвиток.

У 2021-му році планується втілити в життя чимало проєктів, до яких входять перехідні об’єкти, добудова яких запланована у цьому році, та нові об’єкти.

Отож, у цьогоріч у рамках «Великого будівництва» на Миколаївщині реалізовуватимуться наступні проєкти:

Школи:

Капітальний ремонт «Арбузинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені Т. Г. Шевченка в смт Арбузинка.

Капітальний ремонт Вознесенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 у місті Вознесенськ.

Капітальний ремонт Галицинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів в селі Галицинове, Вітовського району.

Дитячі садки:

Реконструкція дошкільного навчального закладу «Малятко» з благоустроєм території в селі Синюхин Брід, Первомайського району.

Реконструкція Коблівського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Сонечко» в селі Коблево, Березанського району.

Капітальний ремонт закладу дошкільної освіти (ясла-садок) №3 «Сонечко» в місті Очакові.

Нове будівництво дошкільного навчального закладу по вул. Променева у мікрорайоні Північний в обласному центрі.

Капітальний ремонт дитячого садочку № 87 у Миколаєві.

Спортивні заклади:

Реконструкція стадіону «Артанія» в Очакові.

Реконструкція Миколаївської обласної комунальної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи по вул. Лазурній, 18-В у Миколаєві.

Заклад культури:

Капітальний ремонт Центру культури та дозвілля у селі Вільне Запоріжжя, Новобузького району.

Медичний заклад:

Капітальний ремонт радіологічного комплексу Миколаївського обласного онкологічного диспансеру у м. Миколаїв.

Економічний розвиток:

Реконструкція та технічне переоснащення радіотехнічних засобів посадки КП «Миколаївський міжнародний аеропорт» у с. Баловне.

Також в області реалізовуються перехідні об’єкти, добудова яких запланована на 2021 рік: будівництво 6 приймальних відділень лікарень, будівництво та ремонт 10 амбулаторій в сільській місцевості.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив заступник голови облдержадміністрації Ігор Кузьмін.

Зазначимо, програма Президента «Велике будівництво» — масштабна розбудова якісної інфраструктури України. Це дороги та школи, дитячі садки, центри екстреної медичної допомоги та спортивні об’єкти.