Про Національний конкурс «Благодійна Україна»

На виконання доручення облдержадміністрації від 17.11.2021 № 5422/05-45/2-21 до листа Асоціації благодійників України від 17.11.2021 № 42 повідомляємо, що Асоціацією благодійників України оголошено прийом заявок на Національний конкурс «Благодійна Україна-2021». Цьогоріч стартує 15-й за рахунком, ювілейний конкурс, який має на меті відзначити найкращі благодійні та волонтерські ініціативи.

У конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, волонтерські, благодійні та громадські організації, молодіжні об’єднання, представники медіа та інші – всі, хто надавали благодійну чи волонтерську допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 01 січня до 31 грудня 2021 року.

Заявки на участь у конкурсі зможуть подавати безпосередньо самі благодійники, отримувачі благодійної допомоги (за згодою благодійника) та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства до 07 березня 2022 року.

Кожна конкурсна заява буде оцінена незалежною експертною радою, до складу якої входять експерти з різних галузей, запрошені Організатором до участі. Переможець буде оголошений на церемонії нагородження, що відбудеться навесні 2022 року у м. Києві.

Більш детальну інформацію про конкурс можна отримати у виконавчого директора Асоціації благодійників України – Оксани Лобко за телефоном (067) 164-04-11 (konkurs.blago@gmail.com) або на офіційному веб-сайті: https://blagoukraine.org.

Просимо посприяти в популяризації вищезазначеної інформації серед суб’єктів господарювання, які займаються благодійною діяльністю.

Директор Олена ПІСКУН

Світлана Волик 37 78 35