ПОВІДОМЛЕННЯ ЩОДО МОЖЛИВОЇ ФАЛЬСИФІКАЦІЮ ДОКУМЕНТІВ НА РИБНУ ПРОДУКЦІЮ

До Держпродспоживслужби надійшов лист від 27.08.2020 № 14-14/1/4876 «Щодо фальсифікації рибної продукції», Березанське міжрайонне управління Головного управління повідомляє операторів ринку та суб’єктів господарювання, які здійснюють обіг риби та рибопродуктів, інформацію про можливу фальсифікацію ФОП Шипко Я.В. документів на рибну продукцію.

У разі наявності продукції ФОП Цирковнюк А.О. (адреса потужності: вул. Чкалова, 1-б, с. Луб’янка, Бородянський р-н, Київська обл., номер експлуатаційного дозволу 10-22-20 FP від 12.04.2012) вжити заходів щодо підтвердження її походження, а у разі встановлення фальсифікації – вилучення з обігу.

Згідно статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі – Закон) оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

У разі виявлення зазначеної вище продукції в обігу, просимо негайно інформувати Березанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: вул. Ольвійська, 6, с. Куцуруб, Очаківський р-н, Миколаївська обл., 57550, т/факс 05154 3-03-58 та email: vet.med.och@ukr.net, ochakiv_dpss@dpssmk.gov.ua.

Березанське міжрайонне управління

Держпродспоживслужби