ПОВІДОМЛЕННЯ RASFF ЩОДО ВИЯВЛЕННЯ LISTERIA MONOCYTOGENES У СИРІ КОЗЯЧОМУ

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області отримано лист Держпродспоживслужби від 13.11.2020 № 2-12/7185 «Щодо повідомлення RASFF № 2020.4474 – fup 38». Відповідно до повідомлення, виявлено Listeria monocytogenes у сирі козячому, що експортувався з Нідерландів (виробник Bettinehoeve BV, Etten Leur) до країн – членів ЄС, зокрема до України (отримувач: ТОВ «Дейрі Смарт Трейдінг», вул. Підвисоцького, 6В, м. Київ, 01103).

Згідно статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» (далі – Закон) оператори ринку зобов’язані вилучати та/або відкликати у встановлених законом випадках харчові продукти, які перебувають в обігу, якщо встановлено, що ці продукти можуть спричинити шкідливий вплив для здоров’я людини, та письмово інформувати компетентний орган про виявлені невідповідності та вжиті заходи.

У разі виявлення зазначеної вище продукції в обігу, просимо негайно інформувати Березанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: вул. Ольвійська, 6, с. Куцуруб, Очаківський р-н, Миколаївська обл., 57550, т/факс 05154 3-03-58 та email: ochakiv_dpss@dpssmk.gov.ua.

Березанське міжрайонне управління

Держпродспоживслужби