ПОВІДОМЛЕННЯ ДЛЯ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ ЩОДО ЗАХВОРЮВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ ФЕДЕРАТИВНОЇ РЕСПУБЛІКИ НІМЕЧЧИНИ НА ВИСОКОПАТОГЕННИЙ ГРИП ПТИЦІ

Березанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області на підставі розпорядження Держпродспоживслужби від 11.02.2020 р. Вх-2-16/911-20 «Щодо повідомлення про випадок захворювання на високопатогенний грип птиці на території Федеративної Республіки Німеччина» повідомляє.

До Держпродспоживслужби надійшли інформаційні повідомлення: згідно з офіційною інформацією Європейського союзу (через систему нотифікації хвороб тварин – ADNS) на території Федеративної Республіки Німеччина зареєстровані випадки захворювання на високо патогенний грип птиці.

У разі виявлення захворювання відповідно до вимог законодавства інформувати Березанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

Березанське міжрайонне управління
Держпродспоживслужби