Пізнавальні та цікаві розвиваючи екскурсії містами нашої України

В 2017 році Чорноморська сільська рада, будуючи свою роботу в рамках об’єднаної територіальної громади,знаходить нові шляхи для створення розвиненної самодостатньої громади і найпершім найважливішим для себе завданням вважає виховання підростаючого покоління, якому жити в цій громаді. Працюючи в цьому напрямку, депутатський корпус об’єднаної територіальної громади на черговій сесії прийняв рішення замінити «пришкільні літні табори» на пізнавальні та цікаві розвиваючи екскурсії містами нашої України.

Цей захід став дуже корисним у вихованні підростаючого покоління. Поїздка –це нагорода за добре ставлення до навчання,гарну поведінку,громадську активність. Ознайомлення з визначними місцями різних міст нашої країни дає змогу пізнавати історію своїх предків,розвиток своєї країни та вчить молодь любити та поважати свою Батьківщину.

На реалізацію таких заходів з місцевого бюджету виділено:

• 2017 рік-75000грн.,
  • 2018 рік-100000грн.
  • 2019 рік-150000грн.

За три роки учні всіх шкіл Чорноморської об’єднаної територіальної громади відвідали багато цікавих міст України.

Серед них столиця України-місто Київ,чарівний Львів, цікавий Харків, столиця українського козацьтва-Запоріжжя, вражаючий красотою старовинних замків, Кам’янець-Подільський, перлина нашого півдня – Одеса, захоплюючі гори Карпати.

Враження від подорожей – неперевершені та залишаться в пам’яті наших дітей на все життя.