Підвіз медичних працівників відсьогодні здійснюється спецавтотранспортом

З понеділка, 12 квітня, медичні працівники закладів охорони здоров`я обласного підпорядкування доставляються на роботу спецавтотранспортом. Відповідні домовленності були досягнуті у суботу, 10 квітня, в ході зустрічі заступника голови Миколаївської ОДА Ігоря Кузьміна з медичними директорами і головними лікарями вищезгаданих установ та представниками підприємств – перевізників. Додатково пропрацьовано маршрути і кількість необхідного для перевезення медиків рухомого складу.

У підсумку, з розрахунку кількості людей, які потребують підвезення і місце розташування лікарень, визначено п`ять відправних базових станцій – локацій:

• – мікрорайон Соляні, вул Гвардійська;
  • – мікрорайон Намив, поблизу пологового будинку №3;
  • – вулиця Космонатів – ріг проспекту Богоявленського;
  • – Площа Перемоги;
  • – Баштанське шосе;

В першій половині дня спеціалізований автотранспорт відправлятиметься за маршрутом двічі – о 7.00 та 7.15. Ввечері, враховуючи тривалість робочого дня, у зворотному напрямку вирушатиме о 16.00 – 16.30. До пасажирських перевезень медиків буде залучено десять одиниць транспорту.