Олімпійський срібний призер Парвіз Насібов взяв участь у Всеукраїнського серпневому форумі щодо цифрової трансформації шкільної освіти

У четвер, 19 серпня, під час проведення у Миколаєві другого дня Всеукраїнської стратегічної сесії «Цифрова трансформація шкільної освіти: від проблематики до рішень» були присутні срібний призер Олімпійських ігор в Токіо з греко-римської боротьби Парвіз Насібов та його тренер Микола Салєєв.

Голова ОДА Віталій Кім привітав Парвіза Насібова зі срібною медаллю та вручив йому Почесну відзнаку голови Миколаївської обласної державної адміністрації «Святий Миколай Чудотворець» 3-го ступеня.

«Пишаємося тобою й усіма нашими олімпійцями! Бажаю наснаги для реалізації найсміливіших планів і задумів», – сказав Віталій Кім.

До привітань також долучився заступник Міністра освіти і науки України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформації і цифровізації Артур Селецький.

«Мені дуже приємно, що до нашого форуму сьогодні також долучився і срібний призер Олімпійських ігор Парвіз Насібов. І я згадую той півфінал, якраз тоді був мій день народження, і це був гарний подарунок як для мене особисто, так і для всієї країни загалом», – зазначив Артур Селецький.

Сам Парвіз Насібов подякував присутнім за увагу, яку йому приділяють.

«Я народився та виріс у Миколаївській області, але зараз представляю Запорізьку область, проте для мене Миколаїв так само є рідним містом», – повідомив олімпієць.

Парвіз Насібов також подякував своєму тренеру Миколі Салєєву і сказав, що з цією людиною рівень греко-римської боротьби буде тільки зростати.

У свою чергу, Микола Салєєв зазначив, що Україна щедра та багата талантами.

«Я хочу вірити в те, що серед підростаючих українських талантів знайдуться гідні люди, які продовжать традиції наших прославлених земляків», – звернувся до присутніх тренер олімпійця.

Заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Трайтлі також подякував Парвізу Насібову та його тренеру за те, що знайшли можливість та бажання приїхати та взяти участь у форумі.