Олександр Трайтлі: Питання розвитку професійної (професійно-технічної) освіти в Миколаївській області для нас є одним з пріоритетних

Сьогодні, 29 квітня, у Миколаївській ОДА відбулося засідання в онлайн режимі Ради професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олександра Трайтлі.

На початку засідання було представлено оновлений склад Ради ПТО. До нього увійшли представники структурних підрозділів облдержадміністрації, роботодавців, профспілок, Миколаївської міської та обласної ради, Навчально-методичного центру ПТО у Миколаївській області, Миколаївського регіонального центру зайнятості, закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти.

«Дуже радий, що в оновленому складі Ради ПТО з усіх 47 осіб – 17 це роботодавці та 12 – керівники закладів освіти. Тобто від загальної кількості 29 членів – це люди, які безпосередньо залучені і фактично розвивають професійну (професійно-технічну) освіту нашої області», – зазначив Олександр Трайтлі.

Далі регіональна координаторка Програми EU4Skills у Миколаївській області Ганна Іпатенко розповіла про регіональні плани Програми на травень 2021 року, а саме створення Наглядової ради у рамкам реалізації Проєкту в Миколаївській області.

Під час засідання членами Ради було погоджено проєктні обсяги регіонального замовлення на підготовку у закладах фахової передвищої, професійної (професійно-технічної) освіти області робітничих кадрів, бакалаврів та фахових молодших бакалаврів у 2021 році.

Також у ході заходу були розглянуті питання осучаснення змісту професійної (професійно-технічної) освіти, аналіз потреб регіонального ринку праці та розвиток державно-приватного партнерства.

Наприкінці зустрічі заступник голови облдержадміністрації Олександр Трайтлі наголосив на тому, що питання розвитку професійної (професійно-технічної) освіти в Миколаївській області є одним з пріоритетних. Та зазначив, що оновлений склад Ради ПТО має докласти максимум зусиль аби динаміка привабливості системи ПТО освіти Миколаївщини збільшувалася.