Очільник Миколаївської ОДА Віталій Кім повідомив, що Кабмін перерозподілив кошти для області на закупівлю кисневих концентраторів у сумі 19,8 млн гривень

«Почнемо день з гарних новин.

Кабінет Міністрів України прийняв Постанову #333, згідно якої для Миколаївської області буде перерозподілено кошти на закупівлю кисневих концентраторів у сумі 19,8 млн гривень.

Це означає, що до кінця квітня ми зможемо придбати понад 400 кисневих концентраторів.

Додам, що зараз для забезпечення стаціонарною медичною допомогою пацієнтів з гострою респіраторною хворобою COVID-19 визначено 18 спеціалізованих шпиталів.

Перепрофільовано 2590 ліжок. Загальна забезпеченість доступом до кисню з урахуванням розгорнутих ліжок складає – 82,63%. З них централізовані точки доступу до кисню – 1138 одиниць, кисневі концентратори – 1002 одиниці.

Працюємо далі!»