На сьогодні порушення прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності в Україні мають системний характер.

Про це у рамках Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Розвиток правосуддя» заявив голова підкомітету з питань організації та діяльності адвокатури, органів надання правової допомоги Комітету ВРУ з питань правової політики Володимир Ватрас.

«Порушення прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності та відсутність реальної відповідальності за це нині мають системний характер і відбуваються ледь не щодня на всій території України. Відомо ряд випадків, коли при сумлінному виконанні своїх обов’язків під час здійснення захисту прав клієнта адвокатам довелося поплатитися своїм життям. Лише за останні декілька років було вбито 6 адвокатів, які сумлінно виконували свою справу: Ігнатенко Юрій, Грабовський Юрій, Лойко Віктор, Попова Тетяна, Рибальченко Валерій, Іванов Олександр», – повідомив Ватрас.

Після цього він попросив вшанувати пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

#forum_ukraine30 #україна30 #правосуддя