На Н-11 встановлюється парапетне огородження

І категорія траси Н-11 Дніпро-Миколаїв стає безпечнішою. Тепер 4 смуги руху розділятиме між собою бетонне парапетне огородження типу «Нью Джерсі» заввишки 90 сантиметрів.

Підрядник відновив виконання ремонтних робіт на ділянці км 314+000 – 319+335. Наразі на об’єкті поточного середнього ремонту дорожники встановлюють блоки бар’єрного огородження.

Їх основне призначення – перенаправлення автомобільного трафіку, аварійна примусова зупинка за умов втрати контролю над автомобілем, а також мінімізація ризиків у разі ДТП.

Бар’єрне огородження парапетного типу «Нью Джерсі» суттєво знижує наслідки аварій на дорогах та ризик перевертання транспортного засобу при зіткненні, забезпечуючи максимальну безпеку руху водіїв.

Дбаючи про оптимальну безпеку на автошляху, найближчим часом розпочнемо фінальні роботи з улаштування:

•  верхнього шару покриття;
  •  фундаменту під опори електроосвітлення;
  •  автопавільйонів для зупинки громадського транспорту;
  •  бордюрного огородження кільцевої розв’язки;
  •  дорожніх знаків;
  •  розмітки.

Планується завершити увесь комплекс дорожніх робіт на першій ділянці траси Н-11 неподалік Миколаєва у найкоротші терміни.

Нагадаємо, що ремонт автодороги Н-11 Дніпро-Миколаїв (через м. Кривий Ріг) на ділянці км 314+000 – 319+335 виконується у рамках національної програми «Велике Будівництво».

Служба автомобільних доріг у Миколаївській області