На контролі влади стале функціонування інтернатних установ

Миколаївська обласна державна адміністрація на постійному контролі тримає питання виконання заходів з розвитку системи й мережі установ надання соціальних послуг в умовах реалізації адміністративно-територіальної реформи.

Протягом декількох днів заступник голови Миколаївської ОДА Олександр Трайтлі та директорка департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксана Єльчієва здійснили ряд робочих зустрічей з керівниками інтернатних установ.

На порядку денному стояли питання сталого функціонування установ в осінньо-зимовий період 2020-2021 рр. Враховуючи останні сумні події, які сталися у Харківській області, Олександр Трайтлі та Оксана Єльчієва, в ході спілкування з директорами, робили акцент на обов’язковому дотриманні правил протипожежної безпеки, охорони праці та безпеки життєдіяльності будинків-інтернатів.

Також зупинились на проблематиці матеріально-технічного забезпечення стаціонарних установ, запровадженні інноваційних форм та методик надання соціальних послуг підопічним інтернатних закладів.