Миколаївська ОДА тримає на контролі питання впорядкування надрокористування на території Миколаївщини

Для протидії незаконному видобутку корисних копалин Миколаївська облдержадміністрація створила робочу групу. Так, у четвер, 25 березня, під головуванням першого заступника голови Миколаївської ОДА Георгія Решетілова відбулось перше засідання.

«До Миколаївської облдержадміністрації надходять поодинокі скарги місцевих жителів щодо фактів незаконного надрокористування. Тому в межах робочої групи ми повинні налагодити координацію дій між органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, аби це питання зрушило з місця у напрямку поліпшення. Наша мета знайти шляхи припинення незаконних дій, притягнення до відповідальності винних та відшкодування збитків державі», – зазначив Георгій Решетілов.

Як він повідомив з метою отримання інформації від територіальних громад щодо надрокористування, у тому числі, незаконного видобування корисних копалин на території Миколаївської області територіальним громадам направлено запити.

Враховуючи отриману інформацію, під час засідання було зосереджено увагу на проблемних питаннях Мішково – Погорілівської територіальної громади. Зокрема, незаконного видобутку піску за межами с. Добра Надія, в районі селища Каравелове та вздовж Київського шосе.

За підсумками наради профільним службам було надано низку рекомендацій та доручень щодо реагування на факти незаконного видобутку корисних копалин на території Миколаївської області.