Лист – звернення Президенту України

Шановний Володимире Олександровичу !

Жителі Чорноморської об’єднаної територіальної громади Миколаївської області дізнались, що Міністерство розвитку громад має свою думку щодо завершення об’єднання територій нашого регіону: Чорноморська об’єднана територіальна громада + місто Очаків.

І тому ми, жителі Чорноморської об’єднаної територіальної громади доводимо до Вашого відома, що ми категорично проти об’єднання нашої ОТГ з містом Очаків.

Ми дуже добре розуміємо, що формування депутатського корпусу залежить від кількості населення. Тобто депутатів від сільського населення у загальній кількості обраних депутатів буде значно менше ніж міських – у 5-6 раз. І у нас дуже великі сумніви, що в такій ситуації, нагальні питання підтримки, а тим паче розвитку територій будуть вирішуватися на користь села.

Далі питання оптимізації закладів освіти. За три роки існування Чорноморської ОТГ нами зроблено утеплення фасадів всіх дошкільних та загальноосвітніх закладів комунальної власності. Власними силами поступово переводимо їх на альтернативне опалення, капітально ремонтуємо класні кімнати, оновлюємо технічне забезпечення. Існування наших освітніх закладів при об’єднанні з містом також під питанням ?

За три роки існування ОТГ ми відчули всі переваги дії Закону про добровільне об’єднання територіальних громад. Ми відчули всі переваги самостійного управління у вирішенні питань, у самостійному плануванні своєї роботи. У нас з’явилося бажання працювати на наповнення бюджету, тому що бачимо результати нашої роботи. Бачимо можливість забезпечення високого рівня розвитку територій та комфортних умов проживання населення громади. Ми не хочемо все це втратити !

Не знищуйте село !

Дайте нам розвиватись !

Тому звертаємось до вас з проханням підтримати перспективний план формування територій громад Миколаївської області. Просимо підтримати наше бажання не приєднуватись до міста Очаків. Залиште Чорноморську ОТГ недоторканою.

А приєднання до нас громади Кам’янської сільської ради Очаківського району зробить Чорноморську ОТГ ще більш відповідною до критеріїв визначення спроможності територіальних громад.

Що ми встигли за три роки