КНП «МОКЛ» МОР власним автотранспортом здійснює транспортування медичного персоналу та пацієнтів до центру нефрології та гемодіалізу підприємства

Наразі, коли в Миколаївській області запроваджені додаткові посилені обмежувальні протиепідемічні заходи, автотранспортом КНП «Миколаївська обласна клінічна лікарня» Миколаївської обласної ради здійснюється транспортування медичного персоналу та пацієнтів, з урахуванням часу проведення гемодіалізу та місця їх проживання, до центру нефрології та гемодіалізу підприємства.

Крім того, всі пацієнти які потребують лікування методом екстракорпорального гемодіалізу в амбулаторних умовах, забезпечені спеціальними перепустками для проїзду в громадському транспорті.

Станом на 06.04.2021, жоден пацієнт з хронологічною нирковою недостатністю не перервав лікування через запровадження на території м. Миколаєва додаткових посилених протиепідемічних заходів.