“Необхідно залучати інвестиції та використовувати усі можливості”, – Ігор Кузьмин провів виїзне засідання щодо роботи водопровідно-каналізаційних господарств області

У вівторок, 2 березня, заступник голови облдержадміністраціїї Ігор Кузьміни провів нараду щодо залучення міжнародної фінансової підтримки на розвиток і модернізацію систем водопостачання та водовідведення.

У нараді прийняли участь керівництво управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, Вознесенської, Первомайської, Баштанської, Новоодеської міських та Ольшанської селищної рад, консалтингової фірми EGIS в Україні, МКП “Миколаївводоканал”, а також інших підприємств водопровідно-каналізаційного господарства вищезазначених населених пунктів.

“Необхідно залучати інвестиції та використовувати усі можливості, які існують сьогодні. Успішний досвід Миколаївського водоканалу – це яскравий приклад такої роботи”, – зазначив Ігор Кузьмин.

За результатами наради досягнуті домовленості щодо ретельного вивчення існуючої технічного та фінансового стану підприємств ВКГ та проведення подальших (період 17-19.03) цільових консультацій по відпрацюванню необхідних документів та заходів з можливого залученню інвестицій.