Голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім про підсумки останніх декількох днів:

«Як і обіцяв, підбиваємо підсумки останніх днів.

Є невеликий позитив – один із показників показав зменшення. Подивимось динаміку наступних днів, будемо сподіватись, що спад буде й надалі.

Додам, що у середу спілкувався із Міністром охорони здоров’я Максимом Степановим. Обговорювали можливі сценарії виходу Миколаївщини із “червоної зони”. Якщо ситуація буде розвиватися за сценарієм Івано-Франківщини, то є надія, що ми зможемо вийти з неї до кінця квітня. Але це залежить виключно від нас з вами.

Продовжую закликати усіх – карантині обмеження необхідні, таким чином ми зменшуємо поширення хвороби. Тимчасові незручності неприємні, але вони потрібні, щоб рятувати життя інших та зменшувати навантаження на лікарів. Давайте думати не тільки про себе.

Отож, сподіваємось на покращення ситуації та продовжуємо дотримуватись всіх карантинних заходів. Чим дисциплінованіше ми будемо, тим швидше вийдемо із “червоної зони”».