Довідка про стан роботи Дільничного офіцера поліції Чорноморської ОТГ за 2 півріччя 2019 року

З метою стабілізації оперативної обстановки, попередженню злочинів та правопорушень у 2019 році, та на теперішній час на території Чорноморської ОТГ продовжують проводитися оперативно-профілактичні відпрацювання по виявленню незаконного обігу зброї та боєприпасів, наркотичних засобів та психотропних речовин, оперативно профілактичні відпрацювання, постійна профілактика серед населення щодо недопущення правопорушень та виявлення таких.

За 2019 рік з території Чорноморської ОТГ надійшло 517 заяв та повідомлень з яких 156 внесено до ЄРДР та 361 заяв та повідомлень списано відповідно до Закону України «Про звернення громадян», в тому числі по матеріалам складено 61 адміністративний протокол.

В ході відпрацювання оперативно профілактичних відпрацювань під умовною назвою «Мак-2019» на території Чорноморської ОТГ виявлено та задокументовано 4 злочинів передбаченими ст. 309 КК України (Незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту) також злочинів передбачених ст. 310 КК України (незаконний посів та вирощування наркотичних засобів) – 2.

У координації з КВІ УДДУПВП налагоджена взаємодія щодо контролю за поведінкою підоблікових осіб на роботі та в побуті. При цьому особливу увагу звертаємо на своєчасне виявлення осіб, схильних до вчинення правопорушень та злочинів, оперативний обмін інформацією у відношенні них із щоквартальним обговоренням стану цієї роботи при спільних оперативних нарадах.
На території Чорноморської ОТГ мешкає 9 осіб засудження яких не пов’язані з позбавленням волі.

Ведеться постійна профілактика серед осіб які знаходяться на обліку в Очаківському ВП НУНП в Миколаївської області як сімейний насильник та протидія щодо вчинення домашнього насильства.

Протягом 2019 року на території Чорноморської ОТГ угрупувань, сформованих на етнічній основі, не виявлено. Організованих злочинних угрупувань, що створюють канали переміщення через державний кордон України нелегальних емігрантів, займаються торгівлею людьми, вербуванням та примусовим використанням за кордоном жіночої праці, на території району не виявлено. Злочинних угрупувань, які при скоєнні злочинів застосовують вогнепальну зброю та вибухівку, здійснюють факти фізичного насильства над людиною, на території району не виявлено.

Ст. ДОП СП Очаківського ВП
ст. лейтенант поліції Анатолій ШКВОРЧЕНКО