Діяльність об’єктів природно-заповідного фонду на контролі Миколаївської ОДА

Результати діяльності в 2020 році, пріоритети на поточний рік, основі завдання та нагальні питання об’єктів природно-заповідного фонду Миколаївської області, сьогодні, 27 січня, розглядали під час зустрічі першого заступника голови Миколаївської облдержадміністрації Георгія Решетілова з керівниками регіональних ландшафтних парків.

Насамперед Георгій Решетілов зазначив, що такі зустрічі надалі матимуть систематичний характер і визначатимуться в залежності від необхідності. Також намічено відвідати кожен об’єкт для ознайомлення з його діяльністю та подальшої оптимізації.

У Миколаївській області є два національні природні парки «Бузький Гард» та «Білобережжя Святослава», природний заповідник «Єланецький степ» та чотири регіональні ландшафтні парки «Тилігульський», «Гранітно-степове Побужжя», «Приінгульський», «Кінбурнська коса».

Представники об’єктів природно-заповідного фонду Миколаївської області під час зустрічі розповіли про свої цілі, перспективи, пріоритетні напрямки в роботі, нагальні та актуальні питання.

За результатами засідання були окреслені шляхи вирішення нагальних питань по кожному об’єкту. Їхня діяльність знаходиться на постійному контролі керівництва Миколаївської ОДА.