Філія Очаківського району Південного округу інформує

«МИКОЛАЇВОБЛЕНЕРГО»

Філія Очаківського району Південного округу

інформує

Розчищення трас повітряних ліній електропередач (ПЛ), а саме обрізка гілок дерев та кущів в охоронних зонах ПЛодна із основних профілактичних робіт, яка в довгостроковій перспективі суттєво підвищує надійність електропостачання, а також зменшує кількість аварійних відключень та порушень в роботі електромереж, особливо під час складних погодних умов (сильного вітру, дощу, ожеледі, снігопаді, тощо). Дану роботу відповідно до вимог «Правил охорони електричних мереж», затверджених Кабінетом Міністрів України 4 березня 1997 року 209, виконують енергопідприємства, які експлуатують ці ПЛ.

В свою чергу AT «Миколаївобленерго» нагадує, що відповідно до п.8

«Правил охорони електричних мереж» в охоронних зонах ПЛ забороняється саджати дерева та інші багаторічні насадження, а згідно із статтею 28 Закону України «Про благоустрій населених пунктів» від 06.09.2005 № 2807-IV та п.

«Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України», затверджених наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово— комунального господарства України 10 квітня 2006 року 105 на виконання Закону України «Про благоустрій населених пунктів», відповідальними за збереження зелених насаджень i належний догляд за ними с ïx власники та землекористувачі, а саме:

• на об’єктах благоустрою державної чи комунальної власності балансоутримувачі цих обєктів;
  • на територіях установ, підприємств, організацій та прилеглих територіях
  • установи, організації, підприємства;
  • на територіях земельних ділянок, які відведені під будівництво забудовники чи власники цих територій;
  • на безгосподарських територіях, пустирях органи місцевого самоврядування;
  • на приватних садибах i прилеглих ділянках ïx власники a6o користувачі.