Проведені штабні навчання місцевого рівня з органами управління та силами цивільного захисту Чорноморської ланки об’єднаної територіальної громади

17 грудня 2019 року проведені штабні навчання місцевого рівня з органами управління та силами цивільного захисту Чорноморської ланки об’єднаної територіальної громади, як складової частини територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області.
Головна мета навчання:
1. Визначити рівень готовності Чорноморської ланки об’єднаної територіальної громади, як складової частини територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області, щодо попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій природного характеру, пов’язаними зі складними погодними умовами.
2. Вдосконалити теоретичні і практичні навички управління силами та засобами цивільного захисту Чорноморської ланки об’єднаної територіальної громади, як складової частини територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області, щодо організації проведення рятувальних та інших невідкладних робіт, попередження, локалізація та ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій природного характеру, пов’язаними зі складними погодними умовами.
3. Виявлення недоліків в організації цивільного захисту, управління силами цивільного захисту, їх оснащення та визначення шляхів усунення виявлених недоліків.
У навчаннях брали участь:
1. Керівний склад органів управління та сил цивільного захисту Чорноморської ланки об’єднаної територіальної громади, як складової частини територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області.
2. Місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Чорноморській сільській раді ОТГ, місцева евакуаційна комісія .
3. Структурні підрозділи громади, установи, організації, а також сили і засоби, на яких відповідними нормативно-правовими та розпорядчими документами покладено виконання спеціальних заходів цивільного захисту.
Під час підведення підсумків командно-штабних навчань був проведений детальний аналіз дій робочих груп  та дана загальна оцінка .

Програма забезпечення пожежної безпеки