Дмитренко А.А. ініціював питання про добровільне об`єднання Чорноморської та Рівненської сільських рад

Чорноморський сільський голова Андрій Анатолійович Дмитренко ініціював питання про добровільне об`єднання Чорноморської та Рівненської сільських рад Очаківського району та направив звернення до Миколаївської облдержадміністрації з проханням звернутися до Центральної виборчої комісії для прийняття нею рішення про призначення перших виборів депутатів Чорноморської сільської ради Чорноморської об’єднаної територіальної громади та виборів Чорноморського сільського голови в установленому законом порядку.

Миколаївська ОДА вже підготувала і направила у ЦВК такого листа.

До цього моменту у законодавчій площині було проведено всі необхідні заходи. Громади підтримали ініціативу формування ОТГ з адміністративним центром у с. Чорноморка. Всебічне сприяння та фахову консультаційну допомогу  громадам надавав координатор Офісу реформ – експерт з правових питань Валентин Бойко.

Добровільне об`єднання Чорноморської та Рівненської територіальних громад відбувається відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 2, 4, 6, 7, 8 Закону України «Про добровільне об`єднання територіальних громад», з врахуванням висновку Миколаївської обласної державної адміністрації щодо відповідності проекту рішення, підготовленою спільною робочою групою «Про добровільне об’єднання Чорноморської та Рівненської територіальних громад», Законів та Конституції України.

У Чорноморську ОТГ увійдуть наступні населені пункти – села Рівне, Осетрівка, Їжицьке, Березань, Благодатне (Рівненської сільської ради) та – с. Чорноморка Чорноморської сільської ради.

Олександра Ментель, регіональний консультант з комунікацій, висвітлення кращих практик та просування успіхів реформ (за проектом «ПУЛЬС» Асоціації міст України).