«Яскраве і позитивне дійство дасть можливість продемонструвати таланти Миколаївщини», – Юрій Гранатуров

Масове виконання гімну України з нагоди тридцятиріччя Незалежності країни об’єднає на Соборній площі Миколаєва понад сто хорових колективів і близько 1000 виконавців з усієї області. Про це сьогодні, 26 травня, йшла мова в ході засідання організаційного комітету під головуванням заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації Юрія Гранатурова.

5 червня на Соборній площі обласного центру за участі столичних фахівців-телевізійників записуватимуть відео версію одночасного масового виконання гімну сотнею хорових колективів Миколаївщини. Згодом відзнятий відео матеріал використають при підготовці загальнонаціонального телепроєкту з нагоди 30 річниці Незалежності України.

«Це дуже позитивний момент. І мені дуже приємно, що ми стаємо часткою такого проєкту. Протягом останніх років ми зберегли основні наші цінності – українське слово, мову і писемність, віру, українську пісню. Яскраве і позитивне дійство, до якого ми всі з Вами готуємося дасть нам можливість продемонструвати неабиякі таланти Миколаївської області», – зазначив заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Юрій Гранатуров.

Під час наради за участі представників структурних підрозділів облдержадміністрації, Миколаївського міськвиконкому, ГУ НП в Миколаївській області, управління охорони здоров’я було проговорено всі організаційні моменти підготовки відео версії виконання гімну України.