«Велике Будівництво»: у Миколаєві реконструюють басейн палацу спорту «Зоря»

В Миколаєві реконструюють плавальний басейн палацу спорту «Зоря», збудованого у лютому 1973 року. Роботи ведуться в рамках реалізації Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво».

Цей басейн мав попит як у мешканців мікрорайону, так і у багатьох городян. Збудований іще у 1973-му він потребував модернізації та відновлення. Нагадаємо, що басейн палацу спорту «Зоря» було закрито для відвідувань іще 2018-го.

Реконструкція має в собі комплекс робіт:

– демонтаж керамічної плитки облицювання чаші, цементних та бетонних розчинів, очищення до бетонної основи самої чаші;

– підсилення чаші басейну (зовні);

– підсилення опорних балок чаші басейну (зовні);

– ремонт тріщин у вертикальних конструкціях;

– гідроізоляцію, облицювання чаші басейну керамічною плиткою;

– заміну тинькування, покриття підлоги біля басейну;

– заміну гільз для проходження труб наповнення та зливу басейну.

Загальна вартість робіт по договору – підряду складає 4 млн 669 тис. 744 грн.

Працівники підрядної організації демонтували керамічну плитку облицювання чаші, цементних та бетонних розчинів. Зараз проводиться очищення до бетонної основи самої чаші.

Більше фото за посиланням: https://cutt.ly/7m49jsR